DaneWChmurze.pl

Poznaj nowoczesne narzędzia z kategorii business intelligence.

Statystyka
Big Data Business Intelligence Firmy Informacje

Tableau dla każdego -prognozowanie bez znajomości programowania i zaawansowanej statystyki

W przypadku wielu firm nie ma dnia, w którym nie wykorzystuje się zaawansowanych analiz, raportów, czy też prognoz. Wykorzystując nowoczesne narzędzia analityczne, można dokonywać skomplikowanych obliczeń, obserwować trendy w produkcji, sprzedaży bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy z obszarów programowania i statystyki analitycznej.

Twórz prognozy w mgnieniu oka dzięki Tableau software

Oprogramowanie Tableau pozwala prognozować zachowania klientów, zużycie energii. W przypadku branż przemysłowych, produkcyjnych, pozwala wykonać prognozę czystości powietrza w najbliższej okolicy przedsiębiorstwa. Dzięki niej można szybko poznać korzyści z przeprowadzenia konkretnych modernizacji urządzeń, których celem jest zmniejszenie emitowania dwutlenku węgla do atmosfery. Tableau software jako intuicyjne narzędzie analityczne jest łatwe w obsłudze, jest prawie całkowicie zautomatyzowane, przez co nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej od użytkownika.

Krótkie szkolenie Tableau i można działać

Intuicyjność i prostota działania Tableau to największe plusy z używania tego narzędzia analitycznego. Dzięki temu, że nie potrzeba tracić wielu dni na poznanie oprogramowania Tableau, jest ono chętnie wybierane przez hurtownie, restauracje, sklepy internetowe, apteki. Jeśli szukacie narzędzia analitycznego, które zabierzecie wszędzie za sobą, to Tableau online, jest idealnym rozwiązaniem. Pozwala mieć dostęp nie tylko do wygenerowanych wcześniej prognoz, analiz, ale umożliwia edycję istniejących prognoz na podstawie napływających nowych informacji. Czas reakcji na zmiany w przedsiębiorstwie dzięki temu jest bardzo krótki, co wpływa na osiągane przychody i ponoszone koszty w firmie, ostatecznie pozwalając przenieść zysk firmy na wyższy poziom. Korzystanie z Tableau Server umożliwia z kolei nadawanie i modyfikowanie uprawnień użytkownikom, w zależności od potrzeb kadry zarządzającej, ale również pozwalają na pracę w czasie rzeczywistym kilku użytkowników jednocześnie.

Zobacz więcej na https://astrafox.pl/tableau-business-intelligence/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *